ENSpecjaliści


Zaangażowanie i praca zespołowa lekarzy wąskich specjalności jest kluczem do sukcesu w nowoczesnej stomatologii.Dariusz Marmol
Specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej.

W 1999 r. ukończyłem Śląską Akademię Medyczną. Od 2001- 2007 roku praca na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. W 2007 roku uzyskałem tytuł specjalisty chirurga stomatologa


Jako dentysta, przez cała karierę zawodową, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i sympozjach. W 2012 roku ukończyłem Curriculum Implantologiczne we Frankfurcie. W gabinecie zajmuję się głównie chirurgią, implantologią i protetyką.


Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.


Pokaż certyfikaty i szkolenia ↓


Zwiń ↑
Maciej Czyż

Studia stomatologiczne na Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłem w 2005 roku. Zafascynowany możliwościami wykorzystania mikroskopu zabiegowego juz w czasie studiów zgłębiałem wiedze na temat leczenia kanałowego asystując w trakcie zabiegów endodontycznych i uzupełniając wiedzę teoretyczną.


Obecnie wykonuje około 20 zabiegów i konsultacji endodontycznych tygodniowo co daje blisko 1200 udrożnionych, opracowanych i wypełnionych kanałów rocznie co jest jednym z wyższych wyników wśród dentystów w Katowicach.


Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Aleksandra Jaster

W 2003 r. ukończyłam Wydział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w Gabinecie Dentist u dr Żarowa, gdzie uczestnicząc w licznych kursach poszerzałam swoją wiedzę w zakresie stomatologii zachowawczej , estetyki i bezpośrednich rekonstrukcji typu onlay. Od 2009 roku pracuje jako dentystka w gabinecie doktora Marmola w Katowicach.


Pasjonuje mnie stomatologia zachowawcza i estetyczna.

lek. dent. Małgorzata Wiktor- Jezienicka

Tytuł lek. stom. uzyskałam w 2003r. na Śląskiej Akademii Medycznej.


W gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką, a takżeleczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.Swoją wiedzę stale poszerzam na licznych kursach i szkoleniach tak aby zapewnić naszym pacjentom skuteczne i możliwie najbardziej komfortowe leczenie bez bólu i stresu.


W pracy staram się łączyć profesjonalizm z umiejętnością szybkiego nawiązywania kontaktu z pacjentem.